Amióta cukorbeteg vagyok, nem ettem tejbegrízt. Ma reggel náthásan keltem, és nagyon vágytam egy szívet-lelket melengető, gyerekkori kajára. Ilyen a tejbegríz is. Amikor elgondolkodtam, hogyan kéne reformosítani, először a zabpehely jutott eszembe, de a zabkása ugyebár nem tejbegríz. A második ötlet a zabkorpa volt, de az sajnos nincs itthon. 🙁 Én pedig ma nem vagyok […]
